Postup stavby

VÁŠ SEN

Na začátku naší spolupráce stojí určitý sen o vašem novém domově. Je samozřejmé, že každý na takovýto sen má ty nejvyšší nároky. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce, která je zaměřena pouze na Vaši spokojenost. Společnými silami Vám pomůžeme tento sen zhmotnit.

PROČ MY?

CNC

Díky nástupu moderních technologií v oblasti tesařství jsme schopni v krátkém čase zajistit velmi přesná běžná i netradiční opracování dřevěných hranolů všech typů a většiny dostupných velikostí.

Běžně pro výrobu dřevěných konstrukcí používáme veškeré druhy sušených lepených hoblovaných hranolů jako jsou KVH, DUO, TRIO, BSH a také hrubé řezivo. Kombinace kvalitního řeziva a opracování na počítačem řízených obráběcích centrech je zárukou spokojenosti zákazníka. Výrobu trámových konstrukcí provádíme na našem moderním dřevoobráběcím centru Techno PF od firmy Essetre. Zajišťujeme výrobu i na dalších níže uvedených dřevo-obráběcích centrech renomovaných firem Essetre a Hundegger.

 

DIFÚZNĚ OTEVŘENÁ KONSTRUKCE

Naše odborně navržené difúzně otevřené skladby stěn vytváří příjemnější a přirozenější domácí prostředí. Jsou navrženy bezpečně i s ohledem na tepelně izolační požadavky.

 

EKOLOGICKÉ DŘEVOSTAVBY

Abychom se ještě více přiblížili přírodě, nabízíme Vám i ekologickou variantu s použitím pouze přírodních materiálů. Dřevo v kombinaci s těmito materiály vytváří velice kvalitní a zdravé prostředí. Navíc tato varianta šetří životní prostředí, jak z hlediska recyklovatelnosti, tak i z často zmiňované energetické náročnosti na výrobu materiálů.

 

ZAMĚŘENO NA DETAILY

Každý detail naší stavby pečlivě navrhujeme s důrazem na celkovou funkčnost konstrukce a její použitelnost bez snížení kvality prostředí. Náš přístup, odborné zkušenosti a přesné strojní vybavení vedou k Vaši spokojenosti.

 

ŠETŘÍME ENERGIE

Naše moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby výrazně šetří náklady na vytápění domu. Kvalitní vzduchotěsné provedení doplněné dostatečnou tepelnou izolací vnější obálky domu minimalizují tepelné ztráty objektu. Díky tomu šetříme náklady na vytápění i životní prostředí.

 

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE

V naší firmě používáme nejaktuálnější software pro navrhování dřevěných konstrukcí. Projekční část je přímo spojena s naším CNC obráběcím centrem. Tímto dosahujeme maximální kvality, přesnosti. Řezivo navíc hospodárně optimalizujeme s co nejmenším množstvím vyprodukovaného odpadu. Průřezy prvků dimenzujeme podle českých norem a za pomoci statických programů. Naše konstrukce navrhujeme hospodárně, ale vždy hlavně bezpečně.

PROJEKTOVÁNÍ DŘEVOSTAVEB A CENOVÁ NABÍDKA

 

V první řadě je návrh architektonického řešení domu. Pokud už vlastníte vypracovaný projekt dřevostavby, nebo architektonickou studii (může to být i projekt zděného domu) stačí nám poslat tyto podklady a my Vám vytvoříme zdarma cenovou nabídku.
Jestli teprve začínáte hledat a nevybrali jste si z našich typových domů, můžete se inspirovat na stránkách WWW.GSERVIS.CZ. Naše firma spolupracuje s touto projekční firmou, která nabízí velké množství již hotových projektů dřevostaveb.
Pokud jste nevybrali z typových domů a chcete vytvořit svůj unikátní projekt svépomocí, nabízíme Vám služby našich projektantů případně Vám doporučíme architekty, kteří s námi spolupracují. Společně podle vašich požadavků vytvoříme odborný projekt na míru tak, aby vyhověl Vám i stavební legislativě.

PLÁN FINANCOVÁNÍ DŘEVOSTAVEB

Po odsouhlasení stavebního úřadu společně podepíšeme smlouvu o dílo. Součástí této smlouvy jsou: kompletní cenová nabídka, jednotlivé termíny etap výstavby a plán financování, který Vám vytvoříme na míru podle vašich možností. Budete přesně vědět kdy a kolik budete potřebovat financí. Pokud si s tím nevíte rady, zařídíme Vám odbornou pomoc námi ověřeným specialistou.

CNC VÝROBA DŘEVOSTAVEB

Pokud budou splněny všechny úřední formality, tak už nic nebrání tomu začít vyrábět Váš sen. Tím že vlastníme CNC obráběcí centrum, jsou tyto přípravy velmi přesné, rychlé i hospodárné. V etapě příprav se snažíme vše maximálně předpřipravit tak, aby při montáži vše přesně a rychle pasovalo a nedošlo zdlouhavou montáží při špatném počasí k degradaci materiálů. Příprava hrubé stavby trvá cca 2 měsíce (podle velikosti dodávky). Výsledkem jsou sestavené stěnové panely spolu s přesně opracovanými trámovými prvky krovu a stropu.

Výrobu trámových konstrukcí provádíme na našem moderním dřevoobráběcím centru Techno PF od firmy Essetre. Zajišťujeme výrobu i na dalších níže uvedených dřevo-obráběcích centrech renomovaných firem Essetre a Hundegger. Další info naleznete v sekci: Možnosti CNC výroby

MONTÁŽ = ZHMOTNĚNÍ VAŠEHO SNU

Nabízíme několik možností dokončení stavby. Stavba svépomocí, hrubá stavba, na dostavění a na klíč. Samotná montáž konstrukce je poměrně rychlá. Hrubou stavbu jsme obvykle schopni namontovat se střešní krytinou cca do měsíce od započetí montáže a stavbu na klíč cca do půl roku. Při stavbě svépomocí můžeme zajistit dodání  potřebných materiálu na stavbu.

Podívejte se na TECHNOLOGII našich dřevostaveb.

KONTAKTUJTE NÁS

Abychom Vám mohli pomoci s veškerou přípravou na Vaše nové bydlení, kontaktujte nás v pracovní dny od 8:00 – 16:00

nebo ze za námi zastavte v naší projekční kanceláři na adrese: Čáslavky 11, Dolany 55203

 

KONTAKT