Partneři

TwoFingerscz

Tato firma nabízí netradiční přírodní ubytování v prostředí krabčických rybníků, které jim naše firma pomáhá realizovat. Vzhled staveb nese podpis architektonického stylu KijuKiju. Více naleznete na jejich facebookových stránkách. Přečíst více..

Pario s.r.o.

K oboustranné spokojenosti dlouhodobě spolupracujeme také se stavební a řemeslnou firmou Pario s.r.o. se sídlem v Hradci Králové. Přečíst více..

Baracky s.r.o.

Firma zabývající se projektováním domů pro stavbu svépomocí. Na jejich webu si můžete vybrat z katalogových domů nebo s vámi navrhnou dům na mírů. Přečíst více..

TIMBER DESIGN s.r.o.

Firma TIMBER DESIGN s.r.o. , neboli schopný a zapálený projektant a statik Zbyněk Šrůtek, se zabývá velmi zajímavými projekty, které mu pomáháme realizovat. Odkaz na web Přečíst více..

JAFHOLZ

Hlavní dodavatel materiálu pro naše stavbz je firma JAFHOLZ – pobočka Česká Třebová. Odkaz na web Přečíst více..

KijuKiju

Petr Šindelář a jeho exkluzivní venkovní sauny a altány zaujmou svojí elegancí a svérázným architektonickým přístupem. Odkaz na web Přečíst více..

Fortel

Stavební firma Fortel z Hradce Králové s dlouholetou praxí v oblasti stavebnictví je naším dlouhodobým pracovním partnerem. Odkaz na web Přečíst více..

HAPex

Dodavatel sušených hranolů z Hradce Králové a náš dlouholetý obchodní partner. Odkaz na web Přečíst více..