Aktuality

Záhony Shou Sugi Ban

Zahajujeme výrobu vyvýšených záhonů ze dřeva s trvanlivou povrchovou úpravou více v sekci      IQ Garden Přečíst více..

Plovoucí sauna v Hradci Králové

Nevídanou projekční i realizační výzvou byla stavba plovoucí sauny na řece Orlice v Hradci Králové. Více na tomto odkaze: Saunalautta Přečíst více..

Stavba RD na klíč v Lochenicích

Naše firma byla oslovena pro kompletní dodání “na klíč“ rodinného domu typu bungalov. Jedná se o dřevostavbu s difúzně otevřenou skladbou stěn, ty jsou v hlavní konstrukci zaizolovány foukanou celulózou a z exteriérové strany jsou nakotveny tvrdé dřevovláknité desky. Průběh samotné montáže je zdokumentován na následujících fotografiích. Přečíst více..

Vestavba do hangáru v Havlíčkově Brodě

Pro elegantní letouny a jejich piloty musí být i odpovídající zázemí. U letadla Beechcraft C-45H a jeho majitele to platí obzvlášť.  Jak vypadá taková unikátní vestavba do hangáru, kterou jsme realizovali, se dozvíte zde. Přečíst více..

Venkovní učebna pro základní školu v Trutnově

Významným dílem letošních prázdnin byla výroba a realizace projektu venkovní učebny v Trutnově o půdorysném rozměru 13×11 metrů. Učebna je vyrobena pouze z modřínového dřeva (BSH hranoly, terasová prkna a laťování). Povrchová úprava dřeva je provedena bezbarvým venkovním olejem a pro zastřešení byla zvolena krytina z polykarbonátových desek. Více z realizace projektu zde. Přečíst více..

Goldschmidtova vila v Hořicích

Letošním prvním větším projektem je krov na právě rekonstruovanou Goldschmidtovu vilu v Hořicích. Na vizualizacích níže, můžete vidět jak zhruba bude krov vypadat. Fotky z realizace již nyní v referencích. Přečíst více..

Pavilon žiraf pro Královedvorskou ZOO

Naše firma realizuje dřevěnou část projektu výstavby pavilonu žiraf pro Královedvorskou ZOO. V létě by měla stát a bude realizována převážně jako dřevostavba. Bližší info na stránkách ZOO Přečíst více..